6 cze 2009

Rzuc mnie jak mnie złapiesz(?)-o wolnosci i szczesciu w NarodzieMoje zblizenie do środowiska UPR i kregu sympatykow tego "ruchu".

Mysli utopijne:
Wladza Narodu jest Rada Starcow na ksztalt Starcow Pustelni Koptynskiej, dzialajaca tylko na rzecz Narodu.
Narod ma zaufanie i wielki respekt do Rady Starcow a Starcy ufaja Narodowi, ze jego intencje maja sluzyc samorealizacji bez ofiar.
Narod samorealizuje sie z satysfakcja. Rosnie przywiazanie do czlonkow i ziemi. Rosnie pewnosc w swoja sile i samowystarczalnosc. Narod opiera sie na wlasnej, wypracowanej madrosci. Reprezentuje go Rada Starcow samoczynnie powstajaca z czlonkow Narodu.
Czlonkowie Narodu udajac sie w roznych etapach zycia na samotne wedrowki ,doznaja silnego przekonania, ze "wiedzą". Rada Starcow kierowana "wiedzą" wyznacza kolejnych jej czlonkow.
"Wiedza" jest miara decyzji.
Swieza konkluzja.
Mozliwosc budowania wlasnej historii, wlasnego dobrobytu, wlasnymi rekami przy pomocy wlasnych zasobow porzucono.
Narod zajety zostal Waznymi Sprawami.
Rada Starcow oddelegowala sie.

2 komentarze:

 1. Co autor mial na mysli
  czy
  pustelnie Koptyjska
  czy tez
  pustelnie Optynska

  it makes a difference

  OdpowiedzUsuń
 2. http://emigracja-zpolski.blogspot.com/

  ZAPOMNIAŁEM O TYM FOTO.
  TU JUŻ JEST.

  NIEZWYKLE WYMOWNE FOTO W TEJ OHYDNEJ SPRAWIE,
  W KTÓREJ KUMYS KOBYŁ DĄŻYŁ PODSTĘPEM W KARALNEJ ZMOWIE I ZA POMOCĄ TOTAL OSZUSTWA / MAX ŚCIEMY
  DO ZAMKNIĘCIA W WIĘZIENIU NIEWINNEGO OJCA CHŁOPACZKÓW !!!!


  PIOTR KUMYS KOBYŁECKI
  PONAWIAM KOLEJNY RAZ APEL DO UGODOWEGO ZAŁATWIENIA NASZEGO KONFLIKTU

  I LIKWIDACJI CAŁEGO BADZIEWIA Z INTERNETU !  JESTEM BARDZO UGODOWY POMIMO BYDŁA JAKIEGO NAROBIŁEŚ W INTERNECIE I W SĄDZIE W RUDZIE ŚL.

  CHCIAŁEŚ OSIEROCIĆ MOJE DZIECIACZKI ... CO JEST NIEZWYKLE TRUDNE DO WYBACZENIA ZWAŻYWSZY JAK HANIEBNY I NISKI TO POSTĘPEK - NIE GODNY CZŁOWIEKA INNEGO NIŻ FASZYSTA !!!  UWAGA !! UWAGA !!

  Polski emigrant na niemieckiej ziemi niejaki Reinhold Rolland oraz drugi polski emigrant ten zaś na szkockiej / UK ziemi zajmowali się jakiś krótki czas temu szkalowaniem i jakby akcją faszystowską mającą na celu zamknięcie do więzienia niewinnego człowieka(!!!) - - - ojca dwójki małych dzieciaczków (vide foto) !!!

  Obie te kreatury posyłali w zmowie z innym polskim niemcem i oszustem pisma z fałszerstwami do polskich sądów (mamy kopie !!) namawiające do zamknięcia wybitnego polskiego deejaya pioniera i histopryka dyskotek ( www.djsportal.com ) - Yahu Pawul do więzienia.

  Uważamy, że powinniście wszyscy o tym wiedzieć ! - - dla jasności z kim się zadajecie czyli z kreaturą ohydnie dążącą do osierocenia małych dzieci !!!

  czytajcie bloga o kobyle kobyłeckiej zdrajcy Polski i Polaków: http://emigracja-zpolski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń