1 gru 2009

1 komentarz:

 1. ZAPOMNIAŁEM O TYM FOTO.
  TU JUŻ JEST.

  NIEZWYKLE WYMOWNE FOTO W TEJ OHYDNEJ SPRAWIE,
  W KTÓREJ KUMYS KOBYŁ DĄŻYŁ PODSTĘPEM W KARALNEJ ZMOWIE I ZA POMOCĄ TOTAL OSZUSTWA / MAX ŚCIEMY
  DO ZAMKNIĘCIA W WIĘZIENIU NIEWINNEGO OJCA CHŁOPACZKÓW !!!!


  PIOTR KUMYS KOBYŁECKI
  PONAWIAM KOLEJNY RAZ APEL DO UGODOWEGO ZAŁATWIENIA NASZEGO KONFLIKTU

  I LIKWIDACJI CAŁEGO BADZIEWIA Z INTERNETU !  JESTEM BARDZO UGODOWY POMIMO BYDŁA JAKIEGO NAROBIŁEŚ W INTERNECIE I W SĄDZIE W RUDZIE ŚL.

  CHCIAŁEŚ OSIEROCIĆ MOJE DZIECIACZKI ... CO JEST NIEZWYKLE TRUDNE DO WYBACZENIA ZWAŻYWSZY JAK HANIEBNY I NISKI TO POSTĘPEK - NIE GODNY CZŁOWIEKA INNEGO NIŻ FASZYSTA !!!  UWAGA !! UWAGA !!

  Polski emigrant na niemieckiej ziemi niejaki Reinhold Rolland oraz drugi polski emigrant ten zaś na szkockiej / UK ziemi zajmowali się jakiś krótki czas temu szkalowaniem i jakby akcją faszystowską mającą na celu zamknięcie do więzienia niewinnego człowieka(!!!) - - - ojca dwójki małych dzieciaczków (vide foto) !!!

  Obie te kreatury posyłali w zmowie z innym polskim niemcem i oszustem pisma z fałszerstwami do polskich sądów (mamy kopie !!) namawiające do zamknięcia wybitnego polskiego deejaya pioniera i histopryka dyskotek ( www.djsportal.com ) - Yahu Pawul do więzienia.

  Uważamy, że powinniście wszyscy o tym wiedzieć ! - - dla jasności z kim się zadajecie czyli z kreaturą ohydnie dążącą do osierocenia małych dzieci !!!

  czytajcie bloga o kobyle kobyłeckiej zdrajcy Polski i Polaków: http://emigracja-zpolski.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń